Centar Zamet je za vikend okupio najbolje europske judaše. Održano je naime Europsko judo prvenstvo u katama u organizaciji Grada Rijeke, Riječkog sportskog saveza i Hrvatskog judo saveza. Natjecanje je okupilo 222 sportaša iz 17 zemalja među kojima i 12 hrvatskih judaša. Judaši Rijeke Sandra Uršičić i Zoran Grba završili su na četvrtom mjestu u Ju No Kati (nakon što su kao treći prošli kvalifikacije u svojoj grupi) i tako u finalu ostali bez medalje. Osmi je to puta u karijeri riječkog para da na velikim natjecanjima osvajaju četvrto mjesto. Medalje su na Zametu osvajali judaši iz deset zemalja, a najviše, čak deset su osvojili natjecatelji iz Francuske, dok su Španjolci osvojili šest, a Nizozemci četiri.

U Atletskoj dvorani Kantrida je održan 29. Rijeka kup u organizaciji Karate kluba RI Croatia. Turnir je okupio 441 natjecatelja iz 42 kluba iz Bosne i Hercegovine, Italije, Turske, Slovenije i Hrvatske. I u katama i u borbama natjecali su sportaši starosti od 7 do 14 godina te kadeti, juniori, mlađi seniori, seniori i veterani. Najuspješniji klub bio je KK Champion Rijeka sa osvojenih 10 prvih mjesta, 13 drugih i 13 trećih mjesta.

Na Bazenima Kantrida je subotu održan Kantrida kup u organizaciji Plivačkog kluba Kantrida. Na ovom međunarodnom turniru je nastupilo gotovo 200 plivača mlađih dobnih kategorija.

Dvorana Dinko Lukarić je za vikend bila u znaku gimnastike. Subotu je održano 2. kolo kvalifikacija za Kup i Prvenstvo Hrvatske regije zapad. Nedjelju je održan 4. Morčić kup koji je okupio preko 350 natjecatelja. Uspješan gimnastički vikend za nama organizirao je Gimnastički klub Rijeka.

Subotu je na N.I. Krimeja odigran susret 28. kola Druge HNL između HNK Orijent 1919 - Nk Solin. Pobijedili su gosti 1 - 4.

Ova web stranica koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice kliknite na gumb "Slažem se".